Jesteś tutaj: Home » Motoryzacja, Wydarzenia » ŠKODA zaprasza na Festiwal Jazzowy

ŠKODA zaprasza na Festiwal Jazzowy

?ŠKODA. Wiesz co dobre!? zaprasza wszystkich fanów muzyki jazzowej na XVIII Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce w Warszawie.
Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce to jedno z najpopularniejszych i największych pod względem gromadzonej publiczności wydarzeń jazzowych w kraju. Festiwal, który jest wizytówką artystyczną oraz atrakcją turystyczną stolicy, przez 17 lat istnienia przysporzył sobie ponad pół miliona zróżnicowanej pod względem wieku publiczności. Oryginalny, urozmaicony stylistycznie program, międzynarodowe gwiazdy, premiery i jazzowe odkrycia to znaki rozpoznawcze tej imprezy.

Podczas odbywających się co weekend koncertów, którym towarzyszy program rekomendacji wydarzeń kulturalnych ?ŠKODA. Wiesz co dobre!?, producent samochodów prezentuje swój najmniejszy model z całej gamy – Citigo.
Już w najbliższą sobotę 11 sierpnia 2012 roku o godz. 19, na Rynku Starego Miasta w Warszawie wystąpi amerykański basista jazzowy Kyle Eastwood, syn znanego aktora i reżysera Clinta Eastwooda. Kolejnymi koncertami, które odbędą się w ramach XVIII Międzynarodowego Plenerowego Festiwalu Jazz na Starówce w Warszawie, będą występy grupy Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band ? 18 sierpnia oraz Ernie Watts Quartet ? 25 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu artystycznych przeżyć wspólnie ze ?ŠKODA. Wiesz co dobre!?.

© 2012 Gazeta KURIER BIELSKI informacja-reklama Bielsko-Biała · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress